or Connect
Styleforum › Forums › Culture › Health & Body › Styleforum Runs Around The World in 2013
New Posts  All Forums:Forum Nav:

Styleforum Runs Around The World in 2013 - Page 2

post #16 of 1055

48.48 + 4.38 = 52.86

post #17 of 1055
52.86 + 4 = 56.86
post #18 of 1055
56.86 +1 =57.86
post #19 of 1055
Quote:
Originally Posted by globetrotter View Post

56.86 +1 =57.86


57.86 + 4 = 61.86
post #20 of 1055
Quote:
Originally Posted by clarinetplayer View Post


61.86
+ 3.3 = 65.16
post #21 of 1055
Quote:
Originally Posted by JayJay View Post

+ 3.3 = 65.16

65.16 + 6.1 = 71.26
post #22 of 1055

71.26 + 5.09 = 76.35

post #23 of 1055
Quote:
Originally Posted by nootje View Post

45.48 + 3 this morning = 48.48

48.48 + 8 for me this morning = 56.48
post #24 of 1055
Correcting the above post:

Should be 76.35 + 8 = 84.35

Add my 4 to that = 88.35
post #25 of 1055
Quote:
Originally Posted by Lowndes View Post

Correcting the above post:
Should be 76.35 + 8 = 84.35
Add my 4 to that = 88.35

Thank you. I must have not been paying attention when quoting what I thought was the previous post...
post #26 of 1055
Thread Starter 
Quote:
Originally Posted by Michigan Planner View Post

Thank you. I must have not been paying attention when quoting what I thought was the previous post...

88.35 plus 5.2

93.55.
post #27 of 1055
93.55 + 4 = 97.55
post #28 of 1055
Quote:
Originally Posted by Beatlegeuse View Post

93.55 + 4 = 97.55

97.55 + 6.98 = 104.53
post #29 of 1055
NYI,

I am down. This should be doable. Will update monthly maybe? I should be good for 1500-2K Miles.

GL All!
post #30 of 1055
Quote:
Originally Posted by Michigan Planner View Post

97.55 + 6.98 = 104.53

104.53 + 5.4 = 109.93
New Posts  All Forums:Forum Nav:
  Return Home
  Back to Forum: Health & Body
Styleforum › Forums › Culture › Health & Body › Styleforum Runs Around The World in 2013